قوانین

قوانین سایت گالری خاتم آرا

لطفا قوانین را با دقت مطالعه نمایید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می نمایید.

ماده 1- حساب کاربری و مسئولیت های کاربر :

1-1- اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت سایت گالری خاتم آرا هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

1-2- کاربر می بایست اطلاعات شخصی خود از قبیل : نام، نام خانواداگی، شماره ملی و ..... ، را به درستی در سایت وارد نماید و در صورت ایجاد هرگونه مشکل در پروسه تحویل کالا خود کاربر مسئول می باشد.

1-3- کاربر می بایست قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت کالا و مشخصات آن رامطالعه نماید.

1-4- عضویت کاربر در سایت، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.

1-5- در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی کاربر دسترسی وی به سیستم مسدود خواهد شد.

1-6- هر شخصی فقط می تواند یک حساب کاربری داشته باشد و در صورتی که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، مدیر سایت می تواند آن حساب ها را حذف و دسترسی کاربر به حساب کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این اقدام نمی تواند داشته باشد.

1-7- درصورتی‌ که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، مدیر سایت می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

1-8- کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت سایت گالری خاتم آرا هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

1-9- در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت گالری خاتم آرا پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، مدیر سایت می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

1-10- اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. سایت گالری خاتم آرا فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و سایت گالری خاتم آرا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری استفاده می‌نمایند مدیر سایت می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

1-11- اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت گالری خاتم آرا تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

ماده 2 – ثبت و ارسال سفارش :

2-1- امکان انصراف از سفارش تنها تا 24 ساعت بعد از تحویل از مامور پست امکان پذیر می باشد.

2-2- هزینه ارسال بر عهده سایت گالری خاتم آرا می باشد و مشتری هزینه ای پرداخت نمیکند.

2-3- زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.

2-4- زمان ارسال محصولات معمولا 5 روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر بنا بر ساخت و تولید آن محصول تحویل داده شود.

2-5- درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

2-6- اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد، درصورتی‌ که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید

2-7- تمامی سفارشات دارای گارانتی می باشد و کارت گارانتی به همراه محصول ارسال می گردد. .

ماده 3 – مالکیت فکری :

تمام محتوای سایت سایت گالری خاتم آرا مانند محتوای محصولات، لوگو، تصاویر و … متعلق به گالری انگشتر خاتم آرا می‌باشد و بدون موافقت و اجازه مدیر سایت، هیچ شخصی اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

ماده 4 – فورس ماژور :

فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور سایت گالری خاتم آرا هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز سایت گالری خاتم آرا مسئولیتی ندارد.